zpět / back
Starting order into 1st day - Rally Bulgaria


Poř. St.č. Soutěžící Jezdec Spolujezdec Stát Vůz Sk. Prior.Start. čas
Pos. No. Competitor Driver Co-driver Nat. Vehicle Gr. Prior.Start. time
11Cersanit Rally TeamSolowow MichalBaran MaciejPLPeugeot 207 S2000N/4FIA B09:00:00
22Giandomenico BassoBasso GiandomenicoDotta MitiaIFiat Grande Punto S2000N/4FIA B09:02:00
33BTC ADSL Rally TeamIliev DimitarYanakiev YanakiBGMitsubishi Lancer Evo IXN/4ASN 09:04:00
44Corrado FontanaFontana CorradoCassina CarloIPeugeot 207 S2000N/4ASN 09:06:00
55Prista Oil Rally TeamDonchev KrumYordanov PetarBGPeugeot 207 S2000N/4ASN 09:08:00
66Luca BettiBetti LucaBernacchini GiovanniIPeugeot 207 S2000N/4ASN 09:10:00
77M Tel Rally TeamPopov JasenPopov NikolaBGMitsubishi Lancer Evo IXN/4ASN 09:12:00
88Davide Di BenedettoDi Benedetto DavideBarone MaurizioIPeugeot 207 S2000N/4 09:14:00
99Island Motor SportCavigioli MarcoCantoni EnricoIFiat Grande Punto S2000N/4 09:16:00
1010Brain DamageoLavio BrianGuguelmini FlavioCH/IPeugeot 207 S2000N/4 09:18:00
1111PrestigeGioshev PetarSpasov DimitarBGMitsubishi Lancer Evo IXN/4 09:20:00
1212Černý JanČerný JanKohout PavelCZSubaru Impreza STIN/4 09:22:00
1314Bulbet Rally TeamSlavov TodorFilipov DobromirBGRenault Clio R3A/7ASN 09:24:00
1415Czech National TeamTlusťák AntonínŠkaloud JanCZCitroën C2 S1600A/6ASN 09:26:00
1517Interlease RacingIsaev IgnatKordev StefanBGMitsubishi Lancer Evo IXN/4 09:28:00
1618Jakeš KarelJakeš MiroslavJakeš TomášCZMitsubishi Lancer Evo IXN/4 09:30:00
1719Enko Racing ClubKodua GiorgiBagramov ViktorGEMitsubishi Lancer EVO VIIN/4 09:32:00
1820Havoline Racing TeamGanchev IvanNikolov AtanasBGFiat Punto S1600A/6 09:34:00
1921ART RacingMarinov IskrenKostadinov MarinBGMitsubishi Lancer Evo IXN/4 09:36:00
2022Chris KonstantinouKonstantinou ChrisKobotis DimitrisGRPeugeot 206 XsA/6 09:38:00
2123Marina Motor SportStratiev TihomirBorisov DobrinBGCitroën C2 R2A/6 09:40:00
2224BG Rally TeamBelchev GeorgiIliev PetarBGRenault Clio SportN/3 09:42:00
2325Astra RacingStratieva EkaterinaManolov RumenBGCitroën C2 R2A/6 09:44:00
2427Vladica RabrenovicRabrenovic VladicaRadinojevic RadmilRSRenault Clio SportN/3 09:46:00
2528Oktan TeamGerdjikov OgnianKitanov NikolaiBGRenault Clio SportN/3 09:48:00
2640KNAF Telent FirstVan Der Marel TimoBakker LisetteNLRenault Clio SportN/3 09:50:00
2729Daniel WollingerWollinger DanielKleibenzette MartinAFord Fiesta STN/3 09:52:00
2831Stari StoliciDenev EmilNenov BogomilBGRenault Clio SportN/3 09:54:00
2932Krez RTTochev KostadinLiutov GeorgiBGRenault Clio SportN/3 09:56:00
3033Elena TeamApostolov StoianVarbanova SaniaBGHonda Civic Type RN/3 09:58:00
3134Interspeed NGGeorgieva TsvetomiraGeorgiev VictorBGRenault Clio SportN/3 10:00:00
3235Bulsim RSRadev SvetlanManev JordanBGCitroën Saxo VTSN/2 10:02:00
3336SBA VarnaDaskalov IvoDobrev StoianBGCitroën Saxo VTSN/2 10:04:00
3437Rangelov MotorsportPopov ChristoSivov NedialkoBGCitroën Saxo VTSN/2 10:06:00
3538EKO DepoKortelov NikolaiTsonev NaskoBGOpel Corsa GsiN/2 10:08:00
3639TM MotorsportMarinov GeorgiGeorgiev VasilBGŠkoda FeliciaN/1 10:10:00