zpět / back
Starting order into 2nd day - Rally Bulgaria


Poř. St.č. Soutěžící Jezdec Spolujezdec Stát Vůz Sk. Prior.Start. čas
Pos. No. Competitor Driver Co-driver Nat. Vehicle Gr. Prior.Start. time
12Giandomenico BassoBasso GiandomenicoDotta MitiaIFiat Grande Punto S2000N/4FIA B07:00:00
25Prista Oil Rally TeamDonchev KrumYordanov PetarBGPeugeot 207 S2000N/4ASN 07:02:00
34Corrado FontanaFontana CorradoCassina CarloIPeugeot 207 S2000N/4ASN 07:04:00
41Cersanit Rally TeamSolowow MichalBaran MaciejPLPeugeot 207 S2000N/4FIA B07:06:00
53BTC ADSL Rally TeamIliev DimitarYanakiev YanakiBGMitsubishi Lancer Evo IXN/4ASN 07:08:00
67M Tel Rally TeamPopov JasenPopov NikolaBGMitsubishi Lancer Evo IXN/4ASN 07:10:00
76Luca BettiBetti LucaBernacchini GiovanniIPeugeot 207 S2000N/4ASN 07:12:00
88Davide Di BenedettoDi Benedetto DavideBarone MaurizioIPeugeot 207 S2000N/4 07:14:00
917Interlease RacingIsaev IgnatKordev StefanBGMitsubishi Lancer Evo IXN/4 07:16:00
109Island Motor SportCavigioli MarcoCantoni EnricoIFiat Grande Punto S2000N/4 07:18:00
1110Brain DamageoLavio BrianGuglielmini FlavioCH/IPeugeot 207 S2000N/4 07:20:00
1212Černý JanČerný JanKohout PavelCZSubaru Impreza STIN/4 07:22:00
1315Czech National TeamTlusťák AntonínŠkaloud JanCZCitroën C2 S1600A/6ASN 07:24:00
1411PrestigeGioshev PetarSpasov DimitarBGMitsubishi Lancer Evo IXN/4 07:26:00
1514Bulbet Rally TeamSlavov TodorFilipov DobromirBGRenault Clio R3A/7ASN 07:28:00
1618Jakeš KarelJakeš MiroslavJakeš TomášCZMitsubishi Lancer Evo IXN/4 07:30:00
1720Havoline Racing TeamGanchev IvanNikolov AtanasBGFiat Punto S1600A/6 07:32:00
1821ART RacingMarinov IskrenKostadinov MarinBGMitsubishi Lancer Evo IXN/4 07:34:00
1931Stari StoliciDenev EmilNenov BogomilBGRenault Clio SportN/3 07:36:00
2029Daniel WollingerWollinger DanielKleibenzette MartinAFord Fiesta STN/3 07:38:00
2125Astra RacingStratieva EkaterinaManolov RumenBGCitroën C2 R2A/6 07:40:00
2219Enko Racing ClubKodua GiorgiBagramov ViktorGEMitsubishi Lancer EVO VIIN/4 07:42:00
2323Marina Motor SportStratiev TihomirBorisov DobrinBGCitroën C2 R2A/6 07:44:00
2433Elena TeamApostolov StoianVarbanova SaniaBGHonda Civic Type RN/3 07:46:00
2522Chris KonstantinouKonstantinou ChrisKobotis DimitrisGRPeugeot 206 XsA/6 07:48:00
2640KNAF Telent FirstVan Der Marel TimoBakker LisetteNLRenault Clio SportN/3 07:50:00
2735Bulsim RSRadev SvetlanManev JordanBGCitroën Saxo VTSN/2 07:52:00
2838EKO DepoKortelov NikolaiTsonev NaskoBGOpel Corsa GsiN/2 07:54:00
2934Interspeed NGGeorgieva TsvetomiraGeorgiev VictorBGRenault Clio SportN/3 07:56:00
3037Rangelov MotorsportPopov ChristoSivov NedialkoBGCitroën Saxo VTSA/6 07:58:00